Co dało mi studiowanie PRAWA?

  Od 2 lat jestem magistrem, ale bardzo szybko po studiach zaczęłam pracę w inn  Podstawowe dane o:
  Liczbie odsłon: 78834
  Czas trwania: 8m 9s
  Uzyskanych od was ocenach: 1771

  Komentarze:

  Co dało mi studiowanie PRAWA?

  - tatus mnie wysylal na prawo, ale los mnie wyrzucil do Polski i potoczylo sie zupeeeelnie inaczej :)
  - Znajomość prawa zawsze się przyda w życiu, więc z pewnością nie był to zmarnowany czas. Ja na razie jestem na 2 roku prawa na WSbiNoZ, ale planuję pracować w zawodzie. Zobaczymy jak mi pójdzie ;)
  - Ja chciałem tylko powiedzieć, że studiuję prawo. Jakby ktoś pytał 😂
  - W tych wlosach co mazz teraz wygladasz mlodziej
  - Bardzo interesują mnie studia prawnicze na Uniwerytecie Jagiellońskim tylko zastanawiałam się czy rzeczywiście tak trudno jest się na nie dostać. Mogłabyś nagrać filmik o rekrutacji ? 😊
  - Fajnie mówisz, z pasją i kolorowo
  - Skończyłem studia prawnicze w tym roku ze średnią 4,92, a doskonale wiem, że aby być naprawdę dobrym prawnikiem przede mną jeszcze co najmniej kilkanaście lat ciężkiej nauki i pracy.
  - A ja nie wiem mam do wyboru administrację ma większej uczelni/mieście lub prawo w mniejszym mieście. Proszę o poradę, kogokolwiek 😭😭
  - Jesteś niezwykle sympatyczną osobą :) Pozdrówki
  - Dziękuje, zmobilizowałas mnie, mam 27 lat, skończyłam mikrobiologie, ale zawsze marzyłam o prawie, ale wszyscy mnie niestety ody ego pomysłu odciągalo :) teraz zamierzam to zrobić, pomimo moich 27 lat chce zainwestować w siebie i swoj rozwój :)
  - Nie jestem pewien, zobacz sobie tu http://okeanos.pl/, moim zdaniem OK.
  - Jolu dlaczego nie pracujesz w wyuczonym zawodzie, skoro tak chwalisz studia?
  - Teraz jestem na drugim roku prawa na UJ i już widzę dużo plusów :D.
  - ta w bierniku to "tę", a nie "tą" ;)
  - Argument: nasz kraj jest nie logiczny😊
  - Ciekawe, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że to prawo, to w sumie bezprawie, tzw prawo morskie, bronienie korporacji, biznesów , gdzie i tak hajs jest najważniejszy. Skoro świadomość... Hmm a wiesz, jaki kształt ma ziemia? Jak tam z indoktrynacja?
  - Ja jestem po 1 roku i jak na razie bardzo mi się podoba :D
  - Najnudniejszy kierunek w historii ludzkości !
  - Gdy słyszę "prawo" to mam takie skojarzenia:- "sraczka legislacyjna" fundowana nam przez naszych umiłowanych przywódców, którzy są zadaniowani przez obecne i byłe służby specjalne, co byłoby normalne, gdyby nie to, że te służby służą wszystkim tylko nie polskiemu narodowi;- wyemancypowanie się kasty prawniczej spod kontroli wszelkich polskich organów konstytucyjnych, państwo polskie ma im tylko płacić;- ukrywanie łajdactw (wyroki sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem i prawem, sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem umarzanie postępowań);- "sraczka legislacyjna" - w mętnej wodzie najłatwiej ryby łapać;- konstytucja: 1. demokratyczne państwo prawa - demokracja i prawo to dwie sprzeczności np. przegłosujmy, że urodzeni w dni parzyste oddają cały swój majątek urodzonym w dni nieparzyste - czy to byłoby niezgodne z demokracją? ależ oczywiście, że zgodne; a czy z prawem, szczególnie naturalnym? oczywiście, że nie byłoby zgodne; 2 wybory są w Polszcze proporcjonalne, ale kodeks wyborczy, czyli ustawa wprowadza 5-procentowy próg, a to już nie są wybory proporcjonalneitd. itd.
  - Fejne fajne mam 14 lat i też chcę iść na studia prawnicze 😉 a czy ty masz rodziców adwokatów albo lekarzy czy tp. Bo ja nie i boje się że nie da radę😑
  - Źle zaznaczyłam w ankiecie, a ogólnie to bardzo mądry i pomocny filmik.