Prawo Agaty - Piąte: Nie zabijaj #18

  2 lipca 2003 w szczycie sezonu turystycznego, ginie mieszkanka Zakopanego, 23-le  Podstawowe dane o:
  Liczbie odsłon: 261027
  Czas trwania: 54m 33s
  Uzyskanych od was ocenach: 5337

  Komentarze:

  Prawo Agaty - Piąte: Nie zabijaj #18

  - Jestem w szoku, gdy usłyszałem zakończenie. Aż z ciekawości przeczytałem reportaż, który poleciłaś. Jakież zdziwienie mnie ogarnęło, gdy przeczytałem w nim, że Grzegorz K. ukończył liceum w moim mieście (czyli blisko 300 km od Zakopanego) - cóż za przypadek.
  Nie mogę uwierzyć, że rodzeństwo jest w stanie zrobić coś takiego, zwłaszcza jeżeli motywem są pieniądze. Puenta tej historii jest niesamowicie niesprawiedliwa. Aż ciężko się z tym pogodzić. Dziewczyna miała przed sobą całe życie. Niebywale współczuję matce, która musi teraz żyć ze świadomością, że jej dziecko zostało zamordowane przez jej drugie dziecko. Straszne.
  Na koniec chcę tylko napisać, że bardzo dobrze mi się Ciebie słucha. Zawsze z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki serii, bo pochłaniam je z przyjemnością.
  - przerażające jest to, jak bardzo kulawy jest ten system sądownictwa, przy co którejś Twojej sprawie wyroki to jakaś komedia, czarna, ale komedia
  - Temat ciekawy ale ilość yyy i eee skutecznie zniechęciły mnie do przesłuchania do końca.Chyba można w montażu wyciąć takie momenty?
  - chciwosc!! najstarszy motyw! -dzieki!!!!!!!!!!
  - Matka pewnie jest zastraszona!
  - Wyrok skandaliczny, Jestem przekonana, że zabójstwo zostało dokonane z premedytacją dla pieniędzy. Wyjątkowo obrzydliwe.
  - Normalnie mnie coś trafiło, jak usłyszałam jaki wyrok dostali. Oni teraz żyją, prowadzą hotel. Jak ktoś tam nocuje, będąc świadomym jak został ten majątek przejęty, to jest współwinny tego morderstwa, bo oni wciąż czerpią zyski ze zabójstwa siostry. Ksiądz również, jak on mógł wystawić się za tymi zbrodniarzami?
  - Ojojoj, straszne, biznes cierpi bo brat zaciukał siostrę a potem obaj ja pocwiartowali. Tak bardzo niesprawiedliwe...
  - Te wyroki to jakaś kpina
  - Nie oceniajmy? Jeśli nie chcesz oceniania, to nie umieszczaj filmów na YouTube. Albo pokazuj je tylko babci.
  - Zobacz więcej https://montirol.pl/inne/ , można chwilę poczytać.
  - Mysle,ze nie tylko nie powinni mieć prawa dziedziczenia ,ale i to co oni odziedziczyli powinno zostać im odebrane i przeznaczone dla ludzi którzy ucierpieli z powodu przemocy
  - AGATAZIELINSKAJURKAPOPIELUSZKIAGATAKOTWICAJACKASZTARBAKAGAWOJCIJARKAWASINSKIEJACEKSOSZYNSKIMARTYOLEJNICZAKJFDARIKOSICKAJACKAMAGNUSZEWSKIEMARTOLEJNICZAWLDENMARKREMARZENAKOWALSHALINYZWEELZBIETASZALADTMAREIUSZKRASZEWSKIEGOHALINJANUSZEWSKGRAZYMARIOTRNMBSMARMARIUSZCHLADZYNKGFMSEBASTINKRZYUCHNIAGATYFGODKEANDRZRKKONKIAGATYKOEWIZIWONAKUMOREKJAXCKASZTARBAKIMUSTAFATEBASMARTYOLENLUJASZKOTARBADJARWEKMALXCZEWSKISTASDZBNJ
  - Te dwa matołki nie są zbyt inteligentni sami się wkopali po tym artykule
  - Pewnie opinia ksiedza Byla decydujaca przy ferowaniu wyroku.. skandal!!!
  - TERAZ NAZYWA SIE Krupówki BnB wystawiajcie zle opinie
  niech im zamkna ten interes !!!!
  - Okropna historia opowiedziana w mistrzowski sposób, szkoda tylko żeby posłuchać głosu Justyny muszę spotkać się z najgorszymi stronami natury ludzkiej
  - A może to jakiś ksiądz stoi za tak niskim wyrokiem Pani Justyno
  - Urodziłam się w styczniu 1980 roku właśnie w Zakopanem. Słucham z zapartym tchem. Zresztą jak każdy materiał. Pozdrawiam serdecznie i gratuluję efektu. Doceniam bardzo ogrom pracy, jaki wkłada Pani w swoją działalność. Zasypiam, słuchając. Dziękuję 🙂
  - Jeden z najbardziej bulwetsujących wyroków!
  Bracia, jak Wy możecie spokojnie żyć, spać, jeść, bawić się.
  Jak to jest? Ja, jako człowiek tego nie pojmuję, bo rodzeństwo mi zmarło, wierzcie mi, że oodalabym swoich lat, żeby brat mógł tu być jeszcze. Brat, siostra najbliższa rodzina, przyjaciele. Ja tego nie rozumiem, pieniądze ważniejsze niż siostra?
  - Słuchajcie, morderstwo to jedna sprawa ale przecież ci goście nie odpowiedzieli w ogóle tak naprawdę za pornografię dziecięcą. I oni prowadzą ośrodek gdzie przyjeżdżają rodziny z dziećmi zapewne? Nie tylko wyroki powinny być wyższe, ale też motyw morderstwa ( kamienica) w tym wypadku powinna być poza ich zasięgiem. Do tego powinni być wpisani na listę przestępców seksualnych.
  Na marginesie to jak niskie były wyroki i jak szybko powychodzili jest niesamowicie podejrzane.