Prawo Przyciągania

  Witajcie kochani! Dzisiaj temat prawa przyciągania. Opowiem o tym jak ludzie so  Podstawowe dane o:
  Liczbie odsłon: 68533
  Czas trwania: 23m 59s
  Uzyskanych od was ocenach: 4037

  Komentarze:

  Prawo Przyciągania

  - nie do końca bo jeśli marzysz o domu bo w rodzinie jest nie tak to to nie jest ego
  - jak już schodzimy tak głęboko, to nie brak pragnień przynosi szczęście. Wprost przeciwnie każdy z nas ma swoje pragnienia to jest naturalna rzecz, tak jak każdy ma swoje myśli. Stąd też nie było by naturalne jakbyśmy blokowali swoje pragnienia i myśli i w tym upatrywali szczęścia. Dla mnie głęboki spokój i radość życia bierze się z pełnej akceptacji i świadomości swoich myśli i pragnień i jednoczesnym braku jakiegokolwiek przywiązywania się do nich. Pozdrawiam
  - to nie jest tylko praca z umysłem, ale kontakt ze swoją duszą i przewodnikami, którzy wysyłają rózne sygnały np, w postaci godzin lustrzanych... to nie jest przypadek
  - Od jakiegos czasu zastanawiam sie dlaczego jestem taka szczesliwa .
  Czy postradalam zmysly a moze jestem glupia ? A tu sie dowiedzialam ze mozna byc bardzo szczesliwym nie pragnac rzeczy materialnych.
  I ja tak wlasnie mam .
  Jedynie czego pragne to zdobywac wiedze i coraz lepiej wykonywac swoja prace ktora kocham, ale nie jestem pracocholikiem ,bo kocham moja rodzine i chce jak najwiecej dawac siebie. Kocham i jestem kochana.
  Bardzo podobal mi sie pani wyklad .
  Zycze wszystkiego najlepszego.
  - Z całym szacunkiem ma pani fajne filmiki ale w tym denerwuje mnie jak mówisz słowo "wszechświat "jak tenże wszechświat miałby nam dać to czego chcemy skoro wszechświat to rzecz a rzeczy nie mają mózgu, prędzej powinnaś mówić że to Bóg wysłuchuje a nie wszechświat chyba że jesteś niewierząca to wtedy to zrozumiałe
  - Całe życie chciałem wygrać w totolotka i jakoś nie wygrałem
  - Dziekuje za cenne wskazowki
  - czlowiek najpierw wie czego chce i sie stara ze wszystkich sil to zrobic, potem widzi, że starania nic nie daja i odpusza. a jak musztrada po obiedzie przychodzi to jest zbedna.
  - nigdy sie nie udalo przyciagnac tego czego chce, wiec teraz bedzie jak było dotychczas
  - Magda, cały czas mnie zastanawia Twoja rozczochrana fryzura, podejrzewam, że to specjalnie, powiesz co to ma na celu? :D oczywiście jesteś w necie numer 1!
  - Tu jest więcej wrastające paznokcie Zgorzelec jak nie szukaj w google.
  - Dziękuję za ten film. To jest wreszcie uczciwie wytłumaczone prawo przyciągania. To co jest powiedziane w tym filmie to jest porche dla mojej świadomości :)
  - Dokładnie... "robię swoje i ufam" 😊
  - Dziękuję 💓
  - Ciekawe. Jestem jednak chyba za bardzo praktyczny. Chcę napisać książkę, to zbieram do niej materiały. Jak później przyjdzie mi latać za jej wydaniem, nie jest w tej chwili moim problemem. Teraz skupiam się na treści, na zdjęciach, rysunkach.
  Mam sobie wyobrazić teraz, że ta książka już jest...?
  Trochę się tego boję. :) :) Bo to trochę tak, jakby ktoś inny napisał ją przede mną. ;)
  Chyba, że wyobrażę sobie, że napiszę ją świetnie i będzie poczytna - o - to rozumiem. :)
  (co tam usłyszałem w tle? ... ooo... znowu ! Jakieś łapki? piesek chodzi po podłodze? super! lubię czworonogi. :) :)
  - Jedna znajmadrzejszych kobiet jakje poznalem!!!
  - Matko jak lubię Ciebie słuchać :)
  - czekam, kiedy będzie "ale..."
  - To jest bzdura
  !
  - Prawo przyciągania NIE DZIAŁA !!!
  - Problem z tym, ze uczen nie jest gotowy, bo nawet nie zdaje sobie sprawy z ulomnosci charakteru jaka posiada. Selfawarness is in short supply in some people.