Totalne Podstawy Prawa, które MUSISZ znać, ale pewnie NIE ZNASZ - Analogowy Vlog #212

  ► Subskrybcja ► http://bit.ly/Ator_SUB ► Nasz Fanpage► http://bit.ly/Fan  Podstawowe dane o:
  Liczbie odsłon: 112180
  Czas trwania: 44m 38s
  Uzyskanych od was ocenach: 7597

  Komentarze:

  Totalne Podstawy Prawa, które MUSISZ znać, ale pewnie NIE ZNASZ - Analogowy Vlog #212

  - Ja ostatnio też proszę o podstawę prawną i jest zdziwienie. To jest bardzo pomocne. Ciekawy temat. Zaczęłam słuchać Twoje starsze vlogi 🙂
  - Długo się pan uczył prawa za darmo. Darmo otrzymaliście - darmo dawajcie
  - Fajnie byłoby jakby Pan wrócił do tematów podstaw prawa w Polsce 😃
  - O kurcze, jest 2020, koniec października, 4 lata różnicy. Nie ten człowiek
  - 3 lata temu Ator mówił dużo szybciej, nie zacinał się jakby czytał z kartki. Nie słychać też kaszlu. Nie wiem kiedy to się zmieniło.
  - Dobry materiał... ale kochany ty mówisz o prawie naturalnym gdzie nie można krzywdzić kogokolwiek i pozwolić na to. Nikt nikogo nie chroni tylko my sami siebie. Mówisz o umowach i prawach korporacyjnych nastawionych na zysk. Każda instytucja ma zarabiać dla korporacji kosztem żywych ludzi. Jeśli będziemy wierzyć tylko rzecznikom i urzędom to po co żyć, skoro oni mają decydować za nas. Ludzie żywi ufajcie innym ludziom, najbardziej sobie nie ufajcie urzędnikom i urzędom. Podziękujcie im. Nie donoście na siebie - nie dajcie się zastraszyć. Im mniej macie tym mniej wam zrobią. Bądźcie wolni.
  - To ja sobię siedzę na parkingu leśnym na ławce i jem śniadanko o 9:00 rano w sierpniu. Przyjeżdża patrol. W lesie! Skąd? I do mnie z pytaniami co ja tu robię. Wyjaśniłem im, spisali mnie i przed wejściem do auta na koniec jeden powiedział do mnie "dzban".
  Inny przypadek: Zatrzymali mnie na ulicy w centrum Wrocławia. Pytam dlaczego. Po chyba trzech minutach jeden znich powiedział, że jestem podobny do osoby poszukiwanej. Powiedziałem, że ok mogą mnie spisać i dałem dowód. A oni do mnie jeszcze, że mam wszystko z kieszeni wysypać na chodnik przy ludziach a tego nie wolno robić. I mi jeszcze na kilka minut zabrali do auta telefon - nie wiem po co!
  - Hmmm... A czy to nie jest tak, że kodeks karny przewiduje sankcje za zabójstwo? Jeżeli wierzyć mediom, to od 8 do 25 lat więzienia lub dożywotnio?!
  - Frajer jestes
  - jak to nie ma ciszy nocnej? czyli policjanci pukający do moich drzwi o 2 nad ranem z powodu "za głośnej muzyki" działają bezprawnie? nie rozumiem już nic :/ :/ co to znaczy, że nie ma ciszy nocnej?
  - Ja widziałem chyba to tu folie prestretch glopack.pl jak nie szukaj w google.
  - Komentarz
  - Dzk
  - Pierdolić ZUS i podatki
  - hahaha 22:35s "seryjny samobójca" ... pozdrawiam ciepło i Szczęśliwego Nowego Roku :)
  - Świetny blog.
  - Bardzo ciekawe.
  - Może zrobił byś cześć 2
  - Cześć Wiem że nie jesteś prawnikiem ale może masz o tym jakieś pojęcie Chodzi mi o następującą rzecz jeśli Bank wyślę ci zwykłą pocztą dokument na którym są wyszczególnione wszystkie twoje aktywa w kwotach na przykład lokaty ich wartość i tak dalej to czy to nie jest czasami złamanie przez bank wszelkich zasad poufności pomiędzy klientem a bankiem takie informacje dotyczące kąt oraz środków na nich zgromadzonych powinny być wysyłane jedynie listem poleconym aby nie wpadły te informacje niepowołane ręce Jak myślisz czy można wytoczyć bankowi sprawę o narażenie moich dóbr osobistych Słyszałeś coś o tym aby miała taka miejsce sprawa w Polsce Co myślisz o tym Pozdrawiam
  - Musisz zaktualizować post niestety :D chętnie posłucham, super kanał :D  "Art. 51.
  § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu (orzekanej w wymiarze od 5 do 30 dni) , ograniczenia wolności ( trwa 1 miesiąc) albo grzywny (wymierzanej w wysokości od 20 do 5000 złotych) ."
  - I Emi znów po czasie na Analogowym.