Uwaga! Prawo przyciągania zaczyna działać coraz szybciej

  Jeżeli film Ci się podoba - daj kciuk w górę. Subskrybuj kanał jeżeli chc  Podstawowe dane o:
  Liczbie odsłon: 89303
  Czas trwania: 25m 3s
  Uzyskanych od was ocenach: 5773

  Komentarze:

  Uwaga! Prawo przyciągania zaczyna działać coraz szybciej

  - Cala prawda wszystko sie zmienia
  - Oglądając twoje filmy zawsze czuję przypływ pozytywnej energii niezależnie od tematu :D
  - 💪Dziekujemy❤️
  - ale sobie Ciebie przyciagnelam...wdziecznosc poziom MAX!
  - Osobiście od niedawna doświadczam prawa przyciągania i jestem w ogromnym szoku. Są takie momenty że o czymś myślę dosłownie przed tym jak to się stanie i teraz bardzo uważam na myśli (na prawdę ). Czasem mam coś takiego że myśle o czymś i potem mam takie noi sama się wkopalam haha. Nie zawsze to się dzieje ale raz na jakiś czas robię coś nieświadomie (tak podejrzewam) i wtedy "magia" działa. Tylko nie wiem co jest ta specyficzna rzeczą która robię . Ja wczesnej wogole nie wiedziałam co to jest prawo przyciągania . Po prostu zaczęłam szukać ze tak powiem odpowiedzi na około i trafiłam na termin prawo przyciągania . Niesamowite nie ? Pozdrawiam wszystkich :)
  - Wszystko sie zgadza z tym przyspieszonym prawem przyciągania, dostałem nagle na twarz wszystkie moje lęki z traumatycznym przeżyciem, było przez pewien okres czasu potwornie ciężko do takiego stopnia że miałem trudności z wykonywaniem zwykłych podstawowych czynności życiowych, był to najtrudniejszy okres w moim życiu, mimo to nie opuściłem dnia treningowego i medytacji każdego dnia to jest cud, gdyby nie filmy Gracjana nie dałbym rady, były jedynym wsparciem , kolejny raz uratowałeś mi dupe dziękuje.
  - 👍😊
  - MAM OGROMNE PRAWO PRZYCIĄGANIA, ciągle coś przyciągam, myślę o kimś ta osoba się pojawia, piszę, spotykam ją
  - ❤️
  - I to prawda bo wychodzac z autobusu myslalam o osobie kgora bedzie przed budynkiem i ona juz tam czekala.
  - Ciekawie tu widziałem opsiane nagrobki granitowe, warto było.
  - Na czym opierasz opinie ze dziala szybciej i mocniej?
  - Słuchajcie, w ten sposób za darmo otrzymamy tylko to co naprawde ważne. Uważajcie z tym przyciąganiem bo gdy przyciagacie rzeczy złudnie ważne dla was czyli waszego ego to przyciagniecie to co chcecie ale efektem tego bedzie coś niepożądanego
  - ❤️
  - Dajesz nadzieję 🙂😍dziękuję
  - Dokładnie to przeżywam, jest to cholernie trudne, serce boli, ale pocieszam się nadzieją że zmiany które dokonują się teraz w każdym z nas, pozwolą ujrzeć wszystko w nowym, najlepszym świetle.
  - Dlaczego przyciągam namolnych imbecyli? Oto jest pytanie.
  - Wielkie lobby Przyjacielu, wnosisz wiele w rozwój świadomości człowieczej indywidualności co naprowadza ludzi na szukanie w sobie mocy kreacji, wtedy psychika nabiera siły sprawczej dla dobra całej ludzkości. Jesteśmy zachęcani do wejścia na drogę poznania sił stwórczych, bo jesteśmy ich częścią, i w tym sektorze mamy wszyscy ogromne poparcie
  - Ja jestem 22 😊pozdrawiam serdecznie i dziekuję😚😚😚
  - Czuję się bardzo stabilnie, rozwijam się, kocham świat i ludzi, jestem szczęśliwa :) życzę wszystkim takiego cudownego uczucia :)
  - Demoniczne nauki . Tylko Biblia Tylki Prawda.